nav-left cat-right
cat-right

av oyunu indir

Avcılık işini hobi haline getiren insanlar zevk olarak hayvanları avlıyorlar, bu duruma engel olmak isteyen oyun firmaları hunting unlimited gibi oyunlar çıkarıyor ve bu çılgınlığa bir son vermek istiyorlar, biz de bu olaya destek olmak için av oyunu indir ile oyun paylaşımı yapıyoruz.

Sizler için bu konumuz içerisinde Hunting Unlimited 4 isimli oyunu paylaşacağız. Bu oyun ile avcılık yapacaksınız. Sizlere farklı bir deneyim sunacak olan bu oyunumuz ile kaliteli ve güzel av deneyimleri sizi bekliyor. Oyunda vahşi doğa içerisine girerek elinizdeki silah ile avcılık yapın. Oyunun grafikleri ve ses efektleri gayet hoş görünmektedir. Kısa sürede indirilebilme imkanına sahip olan bu oyunu indirmek için av oyunu indir butonuna basmanız yeterlidir.

Avcılık hususunda en iyisi olan bu oyuna ve daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız av oyunu indir konusunu ziyaret ediniz.

Av Oyun Resimleri

Sistem Gereksinimleri

İşlemci:Pentium 4 1.5GHz,Athlon XP 1600 +
Ram:256 MB
Sabit Disk:1 GB
Ekran Kartı:GeForce FX 5500,Radeon X300 Serisi

Oyun Linki

av oyunu indir

Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • av oyunları
  • avcılık oyunları
  • av oyunu indir
  • avcı oyunu
  • avcılık oyunu
  • av oyunu

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>