nav-left cat-right
cat-right

Driver: San Francisco Demo indir

Driver_San_Francisco_Box_ArtUbisoft firması tarafından yapımcılığı ve yayıncılığı üstlenilen bu yarış oyunumuzu oynamak isterseniz Driver: San Francisco Demo indir konu başlığına tıklayın ve bu oyunumuzu hemen indirin. John Taner ve  baş düşmanımız Charles Jericho, İstanbul’dan canlı olarak kurtulmayı başarır. Jericho, San Francisco’ya kaçar ve kahramanımızla ortağı onu takip ederler. İlk videoda Jericho’nun hapisane aracı içinde taşınmasını ve bu araçtan kaçtığını görüyoruz. Tanner ve ortağı onu kovalamaya başlıyor ve tam bu sırada kahramanımızın arabasına kocaman bir kamyon çarpıyor. İşte tam bu noktada işler hiç de tahmin etmediğimiz şekilde ilerlemeye başlıyor.

Tanner komaya giriyor ve ardından oyunun büyük bir bölümünde Tanner’ın rüyasında oynuyoruz. Rüyasında “Shift” adı verilen bir yetenek keşfeden Tanner, bu şekilde istediği zaman “shift” ederek, etraftaki herhangi bir aracın şoförü yerine geçebiliyor. Bu özellik, ilk bakışta Driver gibi bir oyunda anlamsız gözükebilir. Ancak oynanışa artı olarak birçok yenilik getirdiği için görmezden geleceksiniz. Tanner bu özelliğiyle birlikte polislerin kaçakları yakalamalarına, gençlerin okul masraflarını karşılamak için yaptıkları sokak yarışlarını kazanmalarına yardımcı olabiliyor. Bütün bunları yaparken aynı anda farklı araçları kullanarak görevinizi daha kolay şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Örneğin bir aracı yakalayıp durdurmanız gerekiyor. Hemen “shift” yaparak karşı şeritteki bir aracı kontrol etmeye başlıyor ve takip ettiğiniz araca kafadan çarparak kolayca durdurabiliyorsunuz. Bu gibi küçük oyunlar, Driver: San Francisco’yu oldukça zevkli kılıyor.
Driver: SF’de 120 tane lisanslı otomobil bulunuyor. Alfa Romeo, Dodge, Ford, Volkswagen ve Lamborghini bunlardan bazıları. Bu otomobillerin hepsi de zarar alabiliyor. Ayrıca her aracın sürüş dinamikleri de farklılık gösteriyor. Bu da oynanışa direkt olarak etki ediyor. Araçlara eklenen “boost” özelliği de sol analog kol ileri itilerek kullanılabiliyor ve çoğu zaman kurtarıcınız oluyor. Toplamda 335 km’lik yol bulunan San Francisco, bir sürüş oyunu için oldukça büyük alan sağlıyor. Ancak oyunda dolu dolu bir şehir bulmayı beklemeyin derim. Özellikle GTA serilerinden alıştığımız detay, Driver’ın San Francisco şehrinde aynı düzeyde değil. Özellikle tüm reklam panolarındaki basit Ubisoft reklamları bir yerden sonra yapay bir dünyada olduğumuz izlenimini yaratıyor. Çeşitli mekânlarda oldukça az detayla kotarılmış gözüküyor. Böyle ilgi çekici bir hikâye için kötü tasarlanmış bir şehir maalesef. Ayrıca sokaklarda gördüğümüz insanlar sadece etrafı doldurmak için yapılmış gibi görünüyor. Oyun ile aktaracaklarım şimdilik bu kadar arkadaşlar oyunumuzu indirmek isteyen arkadaşlar Driver: San Francisco Demo indir linkine başlığına tıklayarak oyunumuzu indirebilirsiniz.
Driver: San Francisco Demo indir Oyun Resimleri
driversanfranciscologo4
driver_san_francisco_002
DRIVER-San-Francisco-Story-Trailer_5

Driver: San Francisco Demo indir Sistem Gereksinimleri

 Minimum sistem gereksinimleri :
İşlemci: Intel Pentium D 3.0 Ghz / AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz
RAM: XP için 1 GB / Vista, W7 2 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600GT / Radeon HD2600XT (256 mb, pixel shader 4.0)
DirectX: 9
Hafıza: 10 GB boş alana sahip harddisk
İşletim sistemi: WinXP / vista / Windows 7

Önerilen sistem gereksinimleri :
İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 2.4Ghz / Athlon II X4 620 2.6Ghz
RAM: XP için 2 GB / Vista, W7 3 GB
Ekran kartı: 512 MB ekran kartı
DirectX: 9
Hafıza: 10 GB boş alana sahip harddisk
İşletim sistemi: WinXP / vista / Windows 7

Demo Oyun Linki

Driver: San Francisco Demo indir

Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • oyun indir araba
  • driver san francisco indir
  • araba oyun indir
  • driver san francisco demo indir
  • 0 01658
  • 0 01294

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>