nav-left cat-right
cat-right

taksi oyunu indir bedava

Taksicilik yapmak isteyenler için sitemize eğlenceli dakikalar geçirecekleri bir oyunu taksi oyunu indir bedava konusu ile paylaşıma açıyorum.

Taksicilik yapmak isteyenler için hazırlanan oyunun ismi Crazy Taxi 3 oyunudur. Kendi alanında tek olan bu oyun çok eğlenceli bir yapıya sahiptir. Önceki serilerine göre epeyce geliştirilen bu oyunda araçlar, şoförler ve şehirler baştan sona yenilenmiş durumda. Oyunda amacınız yolcuları istediği yere kısa sürede götürmek olacaktır. Yolculuk esnasında eğlenceyi artırmak için arabanızı zıplatabilir ya da nitro kullanabilirsiniz. Nitro ile hızınız kat kat artmaktadır. Oyunu indirmek için aşağıda yer alan taksi oyunu indir bedava butonuna basabilirsin.

Sitemizi takip edenler için bol bol oyun paylaşımı yapmaya devam edeceğim, taksi oyunu indir bedava ve daha fazlası için bizleri takibe devam edin.

taksi oyunu indir bedava

Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • taksi oyunları indir bedava

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>